W naszej ofercie znajdą Pańtwo w głównej mierze wyroby producentów włoskich, od produkcji masowej do ręcznych manufaktur pracujących z uznanymi projektantami takim jak Patricia Urquiola, Studio projektowe Raw Edges, bracia Bouroullec, Palomba Serafini czy Rudolfo Dordoni. W przypadku gdyby oferta włoska nie sprostała Państwa wymaganiom, posiadamy również produkty fabryk niemieckich jak i polskich. Różnorodność oferty oraz wyszkolony presonel pozwolą dobrać płytki do każdego rodzaju wnętrz.

>>> więcej

W kategorii ceramika umieściliśmy takie produkty jak: miski wiszące, umywalki, pisuary, bidety, kompakty, wanny, brodziki oraz kabiny prysznicowe np. typu walk-in jak również same ścianki szklane oraz parawany nawannowe. W ofercie znajdą Państwo wyroby producentów włoskich: Globo, Catalano, Kerasan, Flaminia, Simas, Hatria, Samo;  niemieckich: Ideal Standard, Duravit, Villeroy&Boch, Kaldewei, Hupe. Polskie fabryki reprezentują wyroby firmy Sanitec Koło, Sanplast. W ofercie posiadamy również takich producentów jak Vitra, Roca oraz wiele innych. W przypadku gdyby nie znaleźli Państwo ineresujących Was wyrobów, prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza.

>>> więcej

Powyższa kategoria obejmuje producentów armatury, czyli tak zwanych "kranów" lub baterii. W ofercie producenci włoscy, niemieccy, hiszpańscy i francuscy. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni produkt, od baterii w stylku retro, przez nowoczesne i klasyczne rozwiazania

>>> więcej

W ofercie pojawiają się wyroby związane z oświetleniem. Są nimi lampy jak i wszelkiego rodzaju włączniki lub jak kto woli "kontakty" Głównym kierunkiem są oczywiście  włochy, które słyną z designu. Ich przedstawicielami są fabryki FLOS, FOSCARINI, ARTEMIDE, LUCENTE, MOOOI i wiele innych. W ofercie posiadamy belgijskie fabryki :DELTA LIGHT, MODULAR, duńskie PULSEN jak i rodzimego producenta firmę AQUAFORM którego wyroby same bronią się wśród tak znakomitej konkurencji. Włączniki reprezentuje firma GIRA, BERKER.

>>> więcej

Kategoria zawiera wszystkie pozostałe produkty, które nie dały się zakwalifikować do wcześniejszych kategorii. Znajdą tu Państwo grzejniki JAGA, ZEHNDER, TERMA. Stelaże do zabudowy WERIT, VIEGA, TECE, odpływy liniowe UNIDRAIN, VIEGA, KESSEL, a także lustra ZIERATH czy bardzo ciekawe rozwiązanie w postaci gotowych paneli ściennych tworzących przestrzenne wzory i nadających się do indywidualnego kolorowania LOFT. Na Państwa życzenie jesteśmy gotowi przygotować ofertę wraz z montażem. 

>>> więcej

< wróć


© 2012 adalto